Podczas korzystania z naszego sklepu internetowego gromadzimy Twoje dane osobowe. 

Rejestracja 

W czasie rejestracji czy zakupów w naszym sklepie internetowym podajesz dane, dzięki którym możesz korzystać z kilku dodatkowych funkcji serwisu. Rejestrując się udostępniasz takie informacje jak: imię, nazwisko, adres email oraz hasło, którymi będziesz się posługiwał podczas logowania.

Dane automatyczne

W czasie Twojej wizyty w naszym sklepie internetowym, niektóre dane pobierane są automatycznie. W tym wypadku gromadzone są informacje o: adresie IP, domenie, typie przeglądarki, z której korzystasz, systemie operacyjnym Twojego urządzenia itd.

Kontakt z nami

Podczas kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktu, emaila, telefonicznie czy za pomocą innych możliwości podajesz nam swoje dane tj. imię, nazwisko, adres email czy numer telefonu. 

Wykorzystywanie danych osobowych

Możesz być pewny, że pod żadnym pozorem nie sprzedamy Twoich danych osobowych innym podmiotom. Dane podane podczas rejestracji będą służyły tylko do logowania. W przypadku, gdy wyraziłeś zgodę na otrzymywanie Newslettera, to raz na jakiś czas na podany adres email dostaniesz od nas przygotowany Newsletter. 

Dane, które gromadzone są automatycznie podczas wizyty w naszym sklepie, mogą być analizowane pod kątem zachowań naszych klientów, zbierania danych demograficznych oraz do indywidualizowania treści na naszej stronie. Dane zebrane podczas kontaktu będą wykorzystane tylko w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. Jedynymi organami, którym możemy udostępnić Twoje dane jest kontrola Generalnego Inspektoratu Danych osobowych lub Organy sprawiedliwości, ale tylko w nadzwyczajnych sytuacjach.

Nasz sklep internetowy może wykorzystywać pliki cookie, które służą wyłącznie identyfikacji przeglądarki, z której korzystasz, abyś mógł sprawnie korzystać z naszej witryny. Cookies nie gromadzą danych osobowych. 

Twoje dane osobowe są zabezpieczone w naszym systemie, tak by osoby trzecie nie miały do nich dostępu. Hasła, które podajesz podczas logowania są zaszyfrowane odpowiednim algorytmem i niewidoczne dla naszych pracowników. 

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany polityki prywatności, a aktualizacja pojawi się niezwłocznie na stronie sklepu.