MEIKA – The Pearl’s World

Meika to biżuteria, która odkryje w Tobie piękno i podkreśli je.

Twoja MEIKA za każdym razem, gdy na nią spojrzysz przypomni Ci o tym jak ważna jesteś i pomoże w codziennym życiu dodając siły, odwagi i szczęścia. 

Magia ukryta jest w Perłach, które zdobią biżuterię MEIKA. 

Perła to niepodważalny kanon doskonałości, synonim tego, co piękne i nieskazitelne. Najbardziej niezwykły, inspirujący i drogocenny klejnot świata symbolizuje uczciwość, mądrość i czystość. Ta naturalna lecz niedoskonała piękność nosi w sobie wiele tajemnic.

Noszenie biżuterii z pereł uwalnia w każdej z nas kobiecość, pomagając w podwyższaniu poczucia własnej wartości. Dzięki niej każdego dnia, poczujesz się piękniejsza i silniejsza. Perły pomogą Ci docenić to, co masz i cieszyć się z każdej chwili swojego życia. 

W dawnych czasach wierzono, że perły mają magiczną moc ochrony przed złym spojrzeniem i niepowodzeniem.  Perły podarowane przez bliską osobę wróżą szczęście i harmonię.

Dlatego też uważa się, że są idealnym prezentem dla ukochanej lub przyjaciółki.

Biżuteria MEIKA to historia niesamowitego klejnotu, który od tysięcy lat rodzi się w morskich głębinach. Perła, tak jak każda z nas, jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Każda jedna różni się od siebie i jest niekoniecznie  doskonała. Może posiadać niewielkie inkluzje, w tym przetarcia, odmienną barwę, pęcherzyki czy nierówności. Jest to dowód na naturalne pochodzenie produktu.