Pierścionek Star - City Mood

Reference:

Pierścionek Star - City Mood

Reference:
69,00 zł
Ilość

Pierścionek elastyczny z drobnych, naturalnych pereł słodkowodnych z gwiazdką z masy perłowej.

  • Jesteśmy Polską firmą, legalnie działającą na rynku. Jesteśmy Polską firmą, legalnie działającą na rynku.
  • Przesyłki wysyłamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin roboczych, często w dniu zamówienia. Przesyłki wysyłamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin roboczych, często w dniu zamówienia.
  • Każdy przedmiot zakupiony w Internecie możesz zwrócić w ciągu 14 dni. Każdy przedmiot zakupiony w Internecie możesz zwrócić w ciągu 14 dni.

Biżuteria z kolekcji City Mood to codzienność ukryta w detalach.

Produkty zostały zaprojektowane tak, by pasowały do codziennych stylizacji.

Biżuteria dzięki mocy ukrytej w perłach, pomaga pogłębiać poczucie własnej wartości, samoakceptację, dodając atrakcyjności i kobiecości.

Perły używane do produkcji ręcznej biżuterii MEIKA są naturalnego pochodzenia. Mogą zawierać mikropęknięcia, pęcherzyki powietrza i innego rodzaju niedoskonałości.

Nie ma dwóch takich samych pereł, różnią się one barwą, kształtem i wielkością.nność ukryta w detalach. Produkty zostały zaprojektowane tak, by pasowały do codziennych stylizacji.


Chcesz podarować naszą biżuterię bliskiej osobie? Napisz do nas, a my pięknie zapakujemy Twoje zamówienie ;).

Zobacz także